מעטפות פצפץ, מעטפות פצפצים

טלפון להזמנות : 03-5465684

חברת פקאגינג פרודקטס – חברה לייבוא, ייצור, ושיווק של מוצרי אריזה, מביאה לכם קולקציה משובחת ואיכותית של מעטפות מרופדות ו/או מעטפות פצפץ מרופדות לכל מטרה. מעטפות שילוח מרופדות ו/או מעטפות מרופדות איכותיות מבית פקאגינג פרודקטס ניתנות לרכישה בסיטונאות, כאשר הכמות המינימלית להזמנה עומדת על 100 יחידות של מעטפות פצפץ מרופדות או מעטפות מרופדות. חברת פקאגינג פרודקטס מתחייבת לספק מוצרי אריזה איכותיים, ובמחירים ללא תחרות. לפרטים נוספים ולהזמנות התקשרו 03-5465684, ונציגנו ישמח לקבל את שיחתכם ולענות על כל שאלה.

מעטפות פצפץ, מעטפות פצפצים – חברת פקאגינג פרודקטס מייבאת ומשווקת מגוון עצום של מעטפות מיוחדות לשילוח. מעטפות בועות אוויר הנקראות גם מעטפות פצפץ או מעטפות פצפצים . מעטפות אלו איכותיות וחזקות המיועדות להגנה על מוצרים רגישים ועדינים בעת השילוח מפני מכות וטלטולים. מוצר קל ונח לשימוש, ניתן להזמין בגדלים שונים לפי הצורך. אנו עושים משלוחים בכל הארץ.


מעטפות בועות אוויר (מעטפות פצפץ) נועדו לאריזה ומשלוח של מוצרים עדינים שיש לשמור עליהם בזמן המשלוח ובזמן האחסון כאחת. מעטפות בועות אוויר (מעטפות פצפץ) בגדלים השונים מאפשרות אריזה מהירה ונוחה ולאחר מכן פתיחה בטוחה לשמירה על המוצר. הריפוד בבועות אוויר כלואות בשכבת נילון עמיד מספקת הגנה מצוינת תוך שמירה על משקל האריזה הנמוך.

מעטפות פצפץ, מעטפות פצפצים מגיעות בגדלים שונים:
דגם A -  מעטפות בגודל 17.5X12 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 17.5X10 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 500 מעטפות
דגם B -  מעטפות בגודל 22.5X14 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 22.5X12 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 250 מעטפות
דגם C -  מעטפות בגודל 22.5X17.5 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 22.5X15.5 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 250 מעטפות
דגם D -  מעטפות בגודל 27.5X20 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 27.5X18 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 100 מעטפות
דגם E -  מעטפות בגודל 27.5X24 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 27.5X22 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 100 מעטפות
דגם F -  מעטפות בגודל 34.5X24 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 34.5X22 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 100 מעטפות
דגם G -  מעטפות בגודל 34.5X25 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 34.5X23 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 100 מעטפות
דגם H -  מעטפות בגודל 37X29 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 37X27 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 100 מעטפות
דגם I -  מעטפות בגודל 45.5X32 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 45.5X30 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 50 מעטפות
דגם K -  מעטפות בגודל 48X37 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 48X35 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 50 מעטפות
דגם CD - מעטפות בגודל 17.5X20 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 17.5X18 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 250 מעטפות

 

לייעוץ והזמנה צור עמנו קשר בטלפון 03-5646584

או שלח הודעה במייל ואנו נשוב אליך בהקדם

  חזרה ל -   


חברת פקאגינג פרודקטס דוגלת באיכות של מוצרי אריזה, ובוחנת בקפידה את פס הייצור של המוצרים אותה היא משווקת. כמו שאר מוצרי האריזה שלנו, בחנו בקפידה גם את איכותן של מעטפות שילוח מרופדות ו/או מעטפות מרופדות ודבקנו בפס הייצור האיכותי ביותר, כך שחבילת מעטפות פצפץ מרופדות ו/או מעטפות מרופדות שיסופקו על ידנו יהיו ללא רבב. לפרטים נוספים אודות מוצרי האריזה שלנו, ולהזמנת מעטפות מרופדות ו/או מעטפות פצפץ מרופדות, התקשרו 03-5465684, ונשמח לרשום את הזמנתכם.

מעטפות פצפץ מרופדות משמשות בעיקר לשינוע מוצרים רגישים ויקרים שמעוניינים לשמור עליהם, ולספק עבורם אמצעי הגנה מוגבר יותר. הפצפץ המוכר גם בשם ניילון בועות הוא חלק בלתי נפרד מהמעטפה המרופדת ומספק שכבת הגנה נוספת על המעטפת החיצונית של המעטפה למניעת הינזקותו של המוצר, ולשמירתו המקסימלית.

מעטפות מרופדות משומשות בהרבה תעשיות כגון תעשיית המסחר המקוון כגון אמאזון, איביי ועוד אשר משתמשים במעטפות מרופדות או במעטפות פצפץ מרופדות לשינוע המוצר שהזמנתם אונליין ממפעל הייצור או מאחד מחסני הסחורה שלהם אל היעד שביקשתם. על ידי שימוש במעטפות מרופדות, חברות הסחר המקוון מבטיחות את שלמות המוצר בכל שלב במהלך שליחת המוצר, ועד אשר הוא מגיע ליעדו.

חברת פקאגינג פרודקטס הינה חברה ותיקה של ייצור שיווק וייבוא של מוצרי אריזה. מומחי מוצרי אריזה המועסקים בחברתנו בוחנים בקפידה את פס הייצור של כלל מוצרי האריזה, ואיכותן של מעטפות מרופדות לסוגיהן בפרט, כדי לספק לכם את הסחורה האיכותית ביותר ובמחירים ללא תחרות. לפרטים נוספים אודתינו ולהזמנות מעטפות פצפץ מרופדות, התקשרו 03-5465684, ונשמח לעמוד לשירותכם.

כאשר עולה הצורך בשינוע, אחסון או הגנה של מוצרים לא תמיד מוצרי אריזה קונבנציונליים בכלל ומעטפות מיוחדת בפרט, יש באפשרותם לתת מענה הולם למשימה המונחת לפניכם. בדיוק לשם כך, פקאגינג פרודקטס מציגים מפניכם את המגוון הרחב של מעטפות מיוחדות מסוגים שונים ולמטרות שונות. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-546-5684, ונשמח לענות על כל שאלה.

קולקציית מעטפות מיוחדות שלנו הינה מגוונת ונותנת מענה לקשת רחבה של משימות שינוע, אחסון והגנה על מוצרים שונים. מעטפות פקינגליסט, שימושם רווח בעת משלוח של מוצרים ממקום למקום. כאשר מבוצעת רכישה של מוצר והמוכר אורז את המוצר למשלוח, הוא מדביק על האריזה מעטפת פקינגליסט שמטרתה להכיל את תעודת המשלוח, חשבונית, קבלה וכדומה. המיוחדות של מעטפות פקינגליסט היא בכך שהן חייבות להיות מוגנות מים, והן מצוידות בחומר דבר חזק ועמיד.

מעבר למעטפות בלדרות סטנדרטיות, אנו מספקים מעטפות מיוחדות המכונות מעטפות בלדרות עם פצפץ או מעטפות בלדרות מרופדות. מטרתם של מעטפות מיוחדות אילו היה לספק מעטה הגנה נוסף של ריפוד פצפץ מעבר למעטה הנייר הסטנדרטי של המעטפה. המעטפות מגיעות עם פס סגירה רחב לצורך הדבקה חזקה ואטומה לחלוטין בכדי לשמור ככל האפשר על שלמות המוצר. מעטפות אילו מגיעות במעל עשרה סוגי גדלים ומידות בכדי לתת מענה לגדלים שונים של מוצרים.

כמו-כן, סוג נוסף של מעטפה מיוחדת שקיים ברשותנו הוא מאגר של מעטפות מרופדות גדולות עבור מוצרים גדולים. יתרונותיהן של מעטפות מרופדות גדולות הינן שלמרות גודלן הינן קלות במשקל (כ-7 גרם), עובדה החסכונית מאוד כאשר מדובר במשלוח בדואר ישראל.

חברת פקאגינג פרודקטס, גאה להחזיק במאגר של מעטפות מיוחדות לשימושכם המיוחדים. לפרטים נוספים אודותינו ולהזמנת מעטפות מיוחדות, התקשרו 03-546-5684, ונשמח לקבל את הזמנתכם.

גלריית תמונות

מאמרים

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

אספקה לתעשייה

פקאגינג פרודקטס מתמחה באספקת ציוד לתעשייה, בדגש על מוצרי קרטונים וניילון, אם אתם בעלי מפעלים או אנשי רכש של מפעלים נשמח לקבל מכם טלפון או מייל ולתת לכם הצעת מחיר עבור המוצרים שאתם צורכים

נייר דבק שימושים

מוצרי אריזה – Packaging Products מספקת מוצרים רבים לאריזה, מוצרי עזר לאריזה והובלה. אחד המוצרים השימושיים בחברות רבות,בקרב מעצבים ואדריכלים ולשימוש אישי ומשרדי הוא נייר הדבק

מפעל ניילון, ייצור שקיות ניילון

חברת פקאגינג פרודקטס הינה בין החברות המובילות בשוק לייצור שקיות ניילון בגדלים ובעובי שונה המתאימים לכל בית עסק. אצלנו תוכלו למצוא שקיות פוליאתילן שקופות, שקיות פצפץ, שקיות ניילון שרוול ועוד במחירים הכי זולים בארץ ומשלוח עד בית העסק.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

שקיות למשלוחים

חברת פקאגינג פרודקטס הינה חברה מובילה בייבוא ושיווק שקיות למשלוחים. אצלנו תוכלו למצוא שקיות איכותיות במחירים הכי זולים בארץ. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

סרטי הדבקה מודפסים

סרטי הדבקה מודפסים יכולים להיות יותר מסתם סרט הדבקה. על סרטי הדבקה מודפסים ניתן להדפיס מיתוג לחברה או עסק, ובכך להעניק לעסק במת פרסום נוספת.