קרטון למעבר דירה - טלפון להזמנות : 03-5465684

קרטונים למעבר דירה, אצלנו תכלו להשיג מגוון רחב מאוד של קרטונים למעבר דירה, החל מקרטונים רגילים, דרך גלילי קרטון ועד קופסאות קרטון לארכיב. התקשרו עוד היום לטלפון: 03-5465684 ונציגנו ישמחו לענות לכל שאלה ולביצוע ההזמנה. אצלנו המחירים הכי זולים בארץ! משלוחים לכל רחבי הארץ.

הנציגים שלנו ישמחו לעזור לכם ולספר לכם על כל האפשרויות העומדות בפניכם, החל מגדלים שונים של קרטונים שקיימים במלאי, דרך גלילי קרטון גלי ועד אביזרים נוספים כגון סרטי הדבקה לסגירת הקרטונים, אצלנו תמצאו שירות, מוצרים, זמינות ומחיר הכי טובים בארץ.

טיפים לבחירת קרטונים למעבר דירה:

  1. תבחרו קרטונים שונים לדברים כבדים ולדברים קלים, קרטונים לדברים כבדים יהיו עבים יותר ובד"כ יסגרו על דבק חזק יותר.
  2. בחרו קרטונים קטנים יותר עבור מוצרים/ציוד שאתם מתכננים להוביל לבד בעזרת הרכב הפרטי שלכם, לא כל קרטון יכנס לכם ברכב הפרטי, מה שבמשאית ההובלה לא יהיה בעיה אצלכם עלול לא להיכנס.
  3. תקנו גליל קרטון גלי, ייעודו העיקרי של הקרטון הוא להוות חוצץ בין פלטות עץ אותם אוגדים ביחד, לעיתים בגלל תזוזות כאלה ואחרות ומסיבות רבות הפלטות עלולות להישרט, גליל קרטון גלי שמניחים בין הפלטות ישמור על הפלטות משריטות.
  4. לא קשור באופן ישיר לקרטונים אבל, מומלץ להזמין יחד עם הקטונים קלקר במבות, את הקרטונים בעלי הציוד השביר/העדין, נמצא בקלקר במבות לשמירה על המוצרים.

מוצרים נוספים שיכולים לסייע לכם,

  1. סרט דבק PVC - מדובר מוצר בעל חוזק הדבקה, עמיד ואיכותי מאוד המשמש לסגירה מושלמת לארגזים כבדים.
  2. סרט דבק PVC "שביר" - מוצר חשוב בעת סגירת קרטונים עם מוצרים מזכוכית, חרסינה או כל מוצר עדין אחר, הכיתוב "שביר" מזהיר את המובילים שיש בארגז מוצר שביר ושיש להתנהג עם הארגז הזה בזהירות רבה.
  3. סכין יפני - מוצר שהוא חובה בעת אריזה לחיתוך חלק ומדויק של סרטי הדבקה, ניילון סטרץ ועוד.
  4. גליל ניילון בועות - המכונה פץפץ מוצר מעולה לעיטוף מוצרים עדינים או שבירים, המוצר עשוי מיריעות ניילון בועות מוצר גמיש וחזק.

חברת packaging-products משווקת מגוון רחב של מוצרי אריזה למעבר דירה במחירים הכי זולים בארץ, אנו עושים משלוחים בכל הארץ ועד הבית, לקבלת הצעת מחיר או להזמנות צרו איתנו קשר בטלפון 03-5465684, נציגנו ישמחו לענות לכל שאלה ולביצוע הזמנה.

 


מה אנו מציעים

ניילון נצמד (סטרץ')

כל מפעל, מחפש חברה שתספק לו ניילון נצמד בכמות גדולה? זקוק לניילון נצמד בכמה גדלים? אין שום בעיה! Packaging Products תשמח לעמוד לרשתך ולספק עבורך סטרץ לעיטוף משטחים, ניילון לאריזה ואפילו ניילון נצמד ידני ועוד מגוון סוגים נפלאים וטובים של ניילון נצמד.

קרא עוד

מעטפות שילוח מרופדות

חברת פקאגינג פרודקטס מתמחה בייבוא מעטפות השילוח מסוגים וגדלים שונים המיוצרות בחברה הגדולה והטובה בעולם.

קרא עוד

סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

קרא עוד