ניילון לאריזה- פצפץ - טלפון להזמנות : 03-5465684

פקאגינג פרודוקט מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.


גלילי פצפץ כפי שכולנו מכירים אותם הם גלילי ניילון עם בועות אוויר בתוכם. ניילון פצפץ משמש להגנה על מוצרים בעת השינוע כפי שעושה זאת הקלקר במוצרים מסוימים. רוב מוצרי החשמל והאלקטרוניקה מגיעים עם כיסוי פצפץ בכדי למנוע פגיעה של חשמל סטטי במעגלים החשמליים הקטנים המצויים במכשיר. רגישותם של המעגלים לחשמל הסטטי היא שמעלה את הצורך לעטוף אותם בניילון עם בועות אוויר ובכך לבודד אותם מחשיפה לחשמל זה שתגרום לנזק במעגל ולקלקול המכשיר.


טלפון להזמנות וייעוץ בנושאי אריזת מוצרים בפצפץ : 03-5465684


ניילון פצפץ מגיע אלינו במגוון רחב של גדלים בין היתר ניתן לקבל אותו ברוחב – 50-150 ס"מ
אורך – 75-100 מ` . כמו כן ניתן לקבל את הניילון בעוביים שונים ובמספר שכבות.
לצורכי נוחות בעת השימוש בניילון זה ניתן לקבל את הניילון עם פרפורציה אשר מאפשרת חיתוך קל ומהיר של הניילון ללא צורך בשימוש במספריים או בקריעה פשוט מושכים את הניילון והוא נחתך היכן שיש קו מקוקו בדיוק כפי שאנו עושים זאת בנייר הטואלט.


דרכים בהם ניתן לקבל את ניילון הפצפץ הן מגוונות:

• ניתן לקבל את הניילון כשקיות פצפץ עם פס סוגר.
• שקיות פצפץ אנטי סטטיות ורודות מיוחדות עבור מוצרי אלקטרוניקה ומעגלים חשמליים.
• מעטפות עם פצפץ בתוכן.
• גלילי פצפץ עם וללא פרפורציה.

הפצפץ מעבר למניעה של החשמל הסטטי מגן בעת נפילות של המוצר מפני שריטות וחבלות קטנות שיכולות לפגוע ולהוריד מרמת הגימור של המוצר המוגמר על כן במקומות רבים אנו רואים כי מוצרים יקרי ערך לא נחסכת עליהם האריזה והם מוגנים בתוך האריזות קרטון בפצפץ שתפוס בקלקר כך שאין מצב בעולם גם אם הקרטון נופל שהמוצר יפגע יגרם לו נזק חיצוני. הגנה מרבית זו עוזרת גם בעת שילוח חבילות בדואר, עובדי הדואר אינם מקפידים לגבי כל מוצר האם הוא שביר ופגיע ולעיתים מוצרים אשר לא זוכים להגנה זו מגיעים עם נזקים לייעדם.

טלפון להזמנות וייעוץ בנושאי אריזת מוצרים בפצפץ : 03-5465684


מה אנו מציעים

ניילון נצמד (סטרץ')

כל מפעל, מחפש חברה שתספק לו ניילון נצמד בכמות גדולה? זקוק לניילון נצמד בכמה גדלים? אין שום בעיה! Packaging Products תשמח לעמוד לרשתך ולספק עבורך סטרץ לעיטוף משטחים, ניילון לאריזה ואפילו ניילון נצמד ידני ועוד מגוון סוגים נפלאים וטובים של ניילון נצמד.

קרא עוד

מעטפות שילוח מרופדות

חברת פקאגינג פרודקטס מתמחה בייבוא מעטפות השילוח מסוגים וגדלים שונים המיוצרות בחברה הגדולה והטובה בעולם.

קרא עוד

סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

קרא עוד