נייר דבק - טלפון להזמנות : 03-5465684

חברת "מוצרי אריזה – Packaging Products" מספקת מוצרים רבים לאריזה, מוצרי עזר לאריזה והובלה. אחד המוצרים השימושיים בחברות רבות,בקרב מעצבים ואדריכלים ולשימוש אישי ומשרדי הוא נייר הדבק. נייר הדבק בעל איכות ללא פשרות ומגיע בכמה גדלים שונים.


להזמנות התקשר עכשיו למספר 03-5465684.


ראשית נבדיל בין סוגי הדבקים הקיימים: ישנו מסקינגטייפ עשוי מפוליפרופילן ונייר דבק עשוי מדבק ניר, עמיד בחום ולא עמיד בחום, דבק דו צדדי או חד צדדי. ישנה משמעות לנייר לעומת פוליפרופילן, משום שנייר דבק העשוי מנייר יכול לשמש אותנו למטרות נוספות חוץ מהשימושים הרגילים, למשל: ניתן לצבוע על הנייר כאשר צובעים קירות או עץ (ללא קילוף של הקיר/עץ בהסרתו), ניתן לרשום עליו ומשמש גם לאריזה של ארגזים, קרטונים וקופסאות.


בעת צביעת חדר למשל, נרצה צביעה מדויקת עם גימור מושלם: קווים ברורים, ללא כתמים מיותרים ואף לעיתים נרצה שילוב של שני צבעים אחד ליד השני ולכן נייר דבק הוא הדבר המתאים ביותר. בעת הצביעה נדביק את נייר הדבק לפי הסימון הרצוי של הצביעה, נצבע בחופשיות והצבע לא יעבור לקיר. לבסוף, כאשר נסיר אותו נקבל קו נקי וברור של הצבע. כאשר אנו אורזים בעת מעבר דירה, משרד או אריזה של קרטונים לכל סיבה, נוכל לסגור את הקופסאות עם נייר הדבק וכך נקבל חוזק הדבקה, אטימות, נבטיח שהקרטון יהיה סגור תמיד והכי חשוב – רישום על הקרטונים. היתרון של הרישום הוא שניתן לדעת מה התכולה של כל קרטון, מיספור וכך נבדיל בינהם.


נייק הדבק גם עמיד בחום של עד 80 מעלות מה שמונע את התבלותו כשהטמפרטורה גבוהה. ניר הדבק

מגיע בכמה גדלים:

אורך : 25-50 מטר
רוחב: 12,18,24,36,48 מ"מ
מס` יחידות בקרטון: 72 יחידות(48,36 מ"מ) או 144 יחידות(24,18,12 מ"מ)


להזמנות נייר דבק וקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו ל-03-5465684 ונשמח לענות על כל שאלה.


מה אנו מציעים

ניילון נצמד (סטרץ')

כל מפעל, מחפש חברה שתספק לו ניילון נצמד בכמות גדולה? זקוק לניילון נצמד בכמה גדלים? אין שום בעיה! Packaging Products תשמח לעמוד לרשתך ולספק עבורך סטרץ לעיטוף משטחים, ניילון לאריזה ואפילו ניילון נצמד ידני ועוד מגוון סוגים נפלאים וטובים של ניילון נצמד.

קרא עוד

מעטפות שילוח מרופדות

חברת פקאגינג פרודקטס מתמחה בייבוא מעטפות השילוח מסוגים וגדלים שונים המיוצרות בחברה הגדולה והטובה בעולם.

קרא עוד

סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

קרא עוד