נייר אריזה חום למעבר דירה - טלפון להזמנות : 03-5465684

נייר אריזה חום למעבר דירה ברוחב 70 או 100 סנטימטר, במחירים הכי זולים בארץ. אנו עושים משלוחים בכל הארץ, להזמנת נייר אריזה למעבר דירה צרו איתנו קשר עוד היום בטפלון: 03-5465684 ונציגנו ישמחו לענות לכל שאלה ולביצוע ההזמנה.

נייר אריזה חום למעבר דירה הוא מוצר חובה בזמן אריזת תכולת הבית לצורך עטיפת פריטים קטנים ובינוניים. נייר האריזה מהווה כחוצץ הפרדה ושמירת הפריטים משריטות ומכות העלולים לקרות בעת ההובלה.

זקוקים לנייר אריזה למעבר דירה? חברת packaging-products מספקת נייר אריזה למעבר דירה במחירים הכי זולים בארץ, להזמנות נייר אריזה למעבר דירה צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון: 03-5465684 ונציגנו ישמחו לעזור ולענות לכל שאלה.

להבדיל מעיתונים אשר מכתימים את הכלים והידיים בגלל הדיו שאינו מתייבש סופית אף פעם, עטיפה על ידי נייר אריזה (חום) הוא המוצר הטוב ביותר למניעת חיכוך ושריטות לדברי זכוכית כמו מנורות, צלחות, חרס, אגרטלים ועוד. נייר האריזה מספק גם נפח בתוך הארגז ולכן מגן על הפריטים מזעזועים ומכות הנוצרים בזמן ההובלה. חברת packaging-products מספקת בנוסף מוצרים משלימים לנייר אריזה למעבר דירה לדוגמה:

גליל ניילון סטרץ - מוצר מעולה להגנה בפני מכות ושריטות לרהיטים כבדים או ספות, לדוגמה: לאחר פירוק הארונות יש ללפף את הניילון נצמד סביב לוחות העץ ובכך מונעים תזוזה הגורמת לשריטות על לוחות העץ.

סרט דבק PVC "שביר" - סרט הדבקה זה מזהיר את המובילים או כל אדם אחר שיש להתנהג בזהירות רבה עם הארגז מפני שהוא מכיל מוצרים שבירים ועדינים ואין לטלטל או לשים מעליו ארגזים כבדים. במידה ואתם עושים רילוקישן ניתן להזמין סרט הדבקה בכיתוב אנגלית "FRAGIL" ,סרט הדבקה זה יעזור כאשר הארגז יגיע ליעד (בארץ אחרת) המובילים ידעו שבארגז זה מוצרים שבירים.

סכין יפני - מוצר חובה בכל בית העוזר לחתוך בצורה מדויקת ונקיה את סרטי ההדבקה, קרטונים או כל מוצר אחר.

להזמנות נייר אריזה למעבר דירה צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5465684 ונציגנו ישמחו לעזור ולענות על כל שאלה. חברת packaging-products מאמינה במוצרי הקרטון שלה ולכן תכלו להיות בטוחים שתקבלו את המוצר הטוב ביותר והאיכותי ביותר.


מה אנו מציעים

ניילון נצמד (סטרץ')

כל מפעל, מחפש חברה שתספק לו ניילון נצמד בכמות גדולה? זקוק לניילון נצמד בכמה גדלים? אין שום בעיה! Packaging Products תשמח לעמוד לרשתך ולספק עבורך סטרץ לעיטוף משטחים, ניילון לאריזה ואפילו ניילון נצמד ידני ועוד מגוון סוגים נפלאים וטובים של ניילון נצמד.

קרא עוד

מעטפות שילוח מרופדות

חברת פקאגינג פרודקטס מתמחה בייבוא מעטפות השילוח מסוגים וגדלים שונים המיוצרות בחברה הגדולה והטובה בעולם.

קרא עוד

סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

קרא עוד