נייר דבק - טלפון להזמנות : 03-5465684

חברת פקאגינג פרודוקט מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.


נייר דבק הוא מוצר שבצדו האחד נייר או ניילון ומצדו השני ישנו דבק. בעבר עיקר שימושו היה לתקן ניירות שנקרעו. יתרונו של נייר הדבק בא לידי ביטוי בכך שכושר ההדבקה שלו לא מתייבש ונחלש במשך הזמן ואף ניתן להסירו מהפריט עליו הוא מודבק בצורה קלה וללא גרימת נזק לפריט עליו הוא הודבק.


נייר דבק הינו מוצר מדף בכל בית ועסק אשר משמש אותנו בחיי היומיום באופנים רבים :
• סגירת ארגזים
• איטום חריצים
• הדבקת ניירות
• איגוד מספר מוצרים יחד

 

להזמנת מוצרי נייר דבק התקשר כבר עכשיו לפקינג פרודוקט: 03-5465684.

נייר דבק הינו מוצר שימושי מאוד ועל כן מייצרים אותו מחומרים שונים לייעודיו השונים לתעשייה. קיימים מספר סוגי נייר דבק נפוצים אשר רובנו מכירים אותם:


• נייר הדבק סלוטייפ אשר משמש את כולנו בעבודות המשרד השונות.
• מסקינג טייפ נייר דבק רחב העשוי לרוב מניילון אשר מיועד לסגירת ארגזים בעת משלוח ושימש את רובנו במלחמת המפרץ לאיטום חלונות הבית.
נייר דבק העשוי נייר אשר משמש בעת צביעת הבית לעיטוף חלונות רהיטים ומתכות בכדי למנוע את לכלוכם וגרימת בלאי לציוד וכך מותיר רמת גימור גבוהה. נייר זה משמש גם אם רוצים לעטוף מוצר ולכתוב על הנייר הדביק. אחד מיתרונותיו הבולטים של נייר דבק זה הוא יכולת ההסרה הגבוהה שלנו מציוד ללא הותרת סימן ולכלוך, נייר דבק זה עמיד בחום של עד 80 מעלות צלזיוס כך שהוא עמיד בתנאי מזג אוויר קשים וברוב תנאי חיי היומיום שלנו.
• סוג נוסף של נייר דבק משמש בעיקר בעלי מקצוע אשר עושים בו שימוש בעת צביעה בתנורים ועיטוף של דברים אשר צריכים להיות עמידים בחום. לצורך זה קיים נייר הדבק אשר עמיד בטמפרטורה של עד 200 מעלות צלזיוס.

כאמור נייר הדבק משמש אותנו בכל תחומי החיים וקיים בווריאציות שונות המתאימות את ייעודו לכל מטרה בחיינו. אנו בפקינג פרודוקט מספקים את כלל סוגי ניירות הדבק לשימושים השונים בכל מידת אורך ורוחב אשר הנכם צריכים.

להזמנת מוצרי נייר דבק התקשר עוד היום לפקינג פרודוקט: 03-5465684.


מה אנו מציעים

ניילון נצמד (סטרץ')

כל מפעל, מחפש חברה שתספק לו ניילון נצמד בכמות גדולה? זקוק לניילון נצמד בכמה גדלים? אין שום בעיה! Packaging Products תשמח לעמוד לרשתך ולספק עבורך סטרץ לעיטוף משטחים, ניילון לאריזה ואפילו ניילון נצמד ידני ועוד מגוון סוגים נפלאים וטובים של ניילון נצמד.

קרא עוד

מעטפות שילוח מרופדות

חברת פקאגינג פרודקטס מתמחה בייבוא מעטפות השילוח מסוגים וגדלים שונים המיוצרות בחברה הגדולה והטובה בעולם.

קרא עוד

סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

קרא עוד