טיפים למוצרי אריזה - טיפ לחברת הובלות, טיפים לאריזה, טיפ לשיפוצניק, לצביעה נכונה, טיפ לחברת הובלות, טיפ לסימון ארגזים, טיפ לחברת משלוחים או שינוע, טיפ לשינוע בטוח.

טיפ לחברת הובלות, טיפים לאריזה

התחילו באריזת הכלים במטבח. זהו האזור הכי רגיש והפריטים בו לא נחוצים עד ההובלה, בנוסף השתמשו בעיתונים, בדים וניירות על מנת להגן על הכלים השבירים: צלחות, כוסות, אגרטלים, קערות ועוד. מצאו דרך למנוע כל תזוזה בתוך הקרטון של הכלים השבירים, למשל על ידי איטום החלל הריק ע"י עיתונים, בדים או נייר גרוס(אם ישנה גישה).

טיפ לשיפוצניק, לצביעה נכונה

שימוש בנייר דבק מתאים ורחב, תורם רבות לגימור הסופי של הצביעה. לעומת זאת, שימוש במסקינגטייפ מפוליפרופילן(בדר"כ חום או שקוף) מקשה משום שנדבק לקיר ולא מוסר בקלות. לכן, נייר דבק לבן חוסך עבודות ניקיון וקל לעבודה.

טיפ לחברת הובלות, טיפ לסימון ארגזים

כאשר עוברים דירה לדוגמא, חשוב מאוד להיות מצוידים בטוש או כלי כתיבה אחר על מנת שנוכל לסמן את התכולה של הארגז ולהבדיל בין הארגזים. חוץ מטוש ניתן להשתמש בנייר דבק – על הנייר ניתן לרשום, לצבוע ולסמן כל מה שדרוש על מנת שנוכל לזהות את תכולת הקרטון ובכך לשמור על הקרטון חלק ונקי.

טיפ לחברת משלוחים או שינוע, טיפ לשינוע בטוח

ברגע שהמשטח מוכן, עטפו אותו בסטרץ` לעיטוף משטחים. לפפו את הסטרץ` סביב המשטח מספר פעמים, המשטח הופך מקשה אחת וכך בעת העברתו ע"י מלגזה לדוגמא כל הארגזים נשארים מקובצים ובטוחים.