חומרי אריזה למעבר דירה - טלפון להזמנות : 03-5465684

חברת packaging-products משווקת חומרי אריזה למעבר דירה במחירים הכי זולים בארץ, אצלנו תכלו למצוא את כל חומרי אריזה למעבר דירה, אנו עושים משלוחים בכל רחבי הארץ עד הבית.

להזמנות או הצעות מחיר התקשרו עכשיו לטלפון : 03-54655684 ונציגנו ישמחו לענות על כל שאלה ולביצוע ההזמנה.

בשעה טובה אתם עוברים לדירת החלומות, אחרי אינסוף חיפושים מצאתם את הדירה שחלמתם עליה כבר המון זמן. עכשיו נותר לכם להתחיל לארוז את הרהיטים ושאר החפצים בצורה בטובה ביותר והבטוחה ביותר.
אתם בטח שואלים לאיזה ציוד למעבר דירה תזדקקו? ובכן אנו נשמח לעזור לכם.

צריכים חומרי אריזה למעבר דירה? חברת packaging-products משווקת חומרי אריזה למעבר דירה במחירים אטרקטיביים, משלוחים בכל הארץ.

להלן המלצות לציוד למעבר דירה מחברת packaging-products:

הדבר הראשון שצריך זה קופסאות קרטון, ניתן ורצוי להזמין קרטונים בגדלים שונים לצורך ארגון נכון בעת אריזת החפצים. לא לשכוח סכין יפני לחיתוך וסרטי ההדבקה.

סוגי סרטי ההדבקה שאנו מספקים, ופירוט לגבי השימושים של כל אחד מהם:(ניתן ללחוץ על כל אחד מהמוצרים לפתיחת המוצר בחלון נפרד)

סרט הדבקה שקוף - זהו סרט ההדבקה הרגיל שאנחנו מכירים ומשמש לסגירה רגילה של קרטונים.
סרט הדבקה PVC- משמש לסגירת קרטונים כבדים.
סרט הדבקה PVC "שביר" - סרט הדבקה PVC עם טקסט שביר, לסגירת קרטונים עם חפצים מזכוכית, חרסינה ועוד. דבק זה נועד לתת תשומת לב למובילים או כל אדם אחר המוביל את הקרטון.
גליל ניילון בועות - משמש לעיטוף מוצרים ולשמירה על החפצים משריטות ופגיעות בעת המעבר.
גליל קרטון גלי - גליל קרטון המיועד להוות כחוצץ מפני שריטות ופגיעות בין הפלטות בעת פירוק הארונות ואריזתם להעברה.
גליל ניילון סטרץ ידני נצמד - משמש לאיגוד פלטות הארונות שלא יזוזו בעת העברה, ובנוסף מגן משריטות (אנשים בדרך כלל לא חושבים על זה וכועסים שהארון מקבל מכות).
גליל מיני סטרץ נצמד - להבדיל מהגליל סטרץ ידני המתאים לפריטים גדולים, המיני סטרץ מושלם עבור הפריטים הקטנים שזקוקים לשכבת הגנה העת המעבר. מספק שכבת הגנה מפני מכות, נוזלים ואבק.
קופסאות קרטון - הקופסאות קרטון משמשות לאחסון התכולת הבית בעת העברה, ניתן לרכוש בגדלים שונים עם או בלי כנפיים לסגירה.
סרט דבק מסקניגטייפ - סרט הדבקה זה נועד לסימון על גבי המוצרים, מגיע ב - 2 צבעים ןבן וצהוב בהיר, ניתן להזמין בגדלים שונים לפי דרישת הלקוח.
סכין יפנית רחבה - סכין יפנית עם להב רחב נועד לחיתוך נקי וחלק לסרטי הדבקה, קרטונים, ניילון נצמד או כל מוצר אחר. מוצר שימושי מאוד.
דבר נוסף יכול לשמש כציוד למעבר דירה הוא שקיות ענק לבגדים, חבל לבזבז קרטונים בשביל בגדים לכן כדי לשם את הבגדים בתוך השקיות (חזקות).
נייר אריזה - מוצר המיועד לעטיפת מוצרים שבירים ועדינים הנותן נפח בקרטון ומונע זעזוע לפריטים.
שק בוטני קלקר - מוצר המיועד לפריט שביר גדול הנכנס לקרטון לבד, הקלקר הבוטני משמש בשכבת הגנה מכל הצדדים במידה והקרטון מקבל מכה. 
מדבקות "שביר"/ FRAGIL/ סימנים בינ"ל 10 יח` - מדבקות אלו חיוניות מאוד כאשר אנו מובילים מוצרים שבירים או שאין לטלטל ולהפוך, מדבקות אזהרה למוביל.
סרט הדבקה אקרילי FRAGIL - סרט הדבקה כיתוב באנגלית מתאים יותר כאשר מבצעים רילוקיישן והקרטונים מגיעים למקום שלא דובר עברית, סרט אזהרה מוצר שביר.

מוצרים להגנה על כלי בית שבירים / עדינים.

גליל ניילון בועות 20 ס"מ - להגנה מקסימלית על מוצרים שבירים ועדינים.
נייר אריזה 50/70 250 יח` 4 ק"ג  - מיועד לעיטוף הפריטים ולמניעת חיכוך.
שק בוטני קלקר 500 ליטר או 100 ליטר - מספק שיכבת הגנה שווה מכל הצדדים לפריטים שבארגז .
10 יח` מדבקות שביר / FRAGILE/ סימונים בינ"ל - המדבקות מיועדות לאזהיר את כל מי שבא במגע עם הקרטון שיש מוצרים שבירים.
סרט הדבקה אקרילי 60 מ` כיתוב "FRAGILE" באנגלית  - מדבקת אזהרה שביר באנגלית לאריזה המיועדת לחו"ל 
סרט הדבקה PVC מ`60 כיתוב "שביר" בעברית - מדבקת אזהרה בעלת כושר הדבקה חזק. 
קופסאות קרטון קטנות 28/23/23 ס"מ - קופסאות אריזה המתאימות להכנסה קלה לרכב פרטי בעת השינוע.

אחרי שהמלצנו לכם על חומרי אריזה למעבר דירה אתם יכולים להתחיל לארוז בשקט ובצורה נכונה וקלה.
ומה שנותר לנו לאחל לכם בהצלחה!

חברת packaging-products משווקת חומרי אריזה למעבר דירה במחירים , אצלנו תכלו למצוא את כל סוגי חומרי אריזה למעבר דירה שתצטרכו, אנו עושים משלוחים בכל רחבי הארץ עד הבית. להזמנות או הצעות מחיר התקשרו עכשיו לטלפון : 03-54655684 ונציגנו ישמחו לענות על כל שאלה ולביצוע ההזמנה


מה אנו מציעים

ניילון נצמד (סטרץ')

כל מפעל, מחפש חברה שתספק לו ניילון נצמד בכמות גדולה? זקוק לניילון נצמד בכמה גדלים? אין שום בעיה! Packaging Products תשמח לעמוד לרשתך ולספק עבורך סטרץ לעיטוף משטחים, ניילון לאריזה ואפילו ניילון נצמד ידני ועוד מגוון סוגים נפלאים וטובים של ניילון נצמד.

קרא עוד

מעטפות שילוח מרופדות

חברת פקאגינג פרודקטס מתמחה בייבוא מעטפות השילוח מסוגים וגדלים שונים המיוצרות בחברה הגדולה והטובה בעולם.

קרא עוד

סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

קרא עוד